Jak wyliczyć, ile możesz zaoszczędzić na nadpłacie kredytu hipotecznego? DARMOWY KALKULATOR

O tym, jak wyliczyć nową ratę kredytu hipotecznego po częściowej jego spłacie pisałem w jednym z poprzednich wpisów. Niezbędny do tego jest wzór matematyczny, który na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowany. Obiecałem więc, że oddam na wasze ręce narzędzie, umożliwiające szybkie i łatwe wyliczenie nowej raty oraz sprawdzenie, ile możecie zaoszczędzić nadpłacając swój kredyt hipoteczny.

Zawsze dotrzymuję obietnic i nie inaczej jest tym razem, dlatego w tym wpisie opowiem ci, jak działa kalkulator i co dokładnie wylicza oraz gdzie możesz go pobrać. Na szczegółową instrukcję obsługi narzędzia zapraszam cię do jednego z filmów na moim kanale YouTube, do którego link znajdziesz poniżej. 

Witam Cię w Pewnym Miejscu. Nazywam się Adrian Sawicki i na co dzień pomagam moim klientom uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny i inwestować w nieruchomości bezpiecznie, krok po kroku.

Co można policzyć w kalkulatorze nadpłat kredytu hipotecznego?

Kalkulator nadpłat kredytu hipotecznego to spersonalizowane narzędzie, które przede wszystkim pomoże wam świadomie zarządzać swoimi finansami

Kalkulator, który dla was przygotowałem:

Wystarczy w wyznaczone pola wpisać parametry kredytu takie jak aktualna kwota kredytu pozostała do spłaty, aktualne oprocentowanie, czyli wibor + marża oraz liczba miesięcy pozostała do końca spłaty, aby kalkulator wyliczył koszty odsetkowe dla rat równych (annuitetowych).

Kalkulator pokaże wam, ile możecie zaoszczędzić, gdy zdecydujecie się na skrócenie okresu kredytowania, na obniżenie raty kredytu lub zastosowanie strategii mix.

O możliwych scenariuszach nadpłat kredytu hipotecznego szczegółowo pisałem tutaj: “Zmniejszać ratę czy skracać okres kredytowania? Musisz to wiedzieć, nadpłacając swój kredyt!”. 

Taka symulacja skutecznie umożliwi wam sprawdzenie tego, co się stanie, gdy zmaleją lub wzrosną stopy procentowe. 

Darmowy kalkulator nadpłat kredytu hipotecznego

Kalkulator bezpłatnie możecie pobrać poniżej. Narzędzie opracowałem w taki sposób, aby użytkowanie go było jak najprostsze. Po kliknięciu w link otrzymacie także dostęp do czytelnej i dokładnej instrukcji, która krok po kroku pomoże wam nauczyć się obsługiwać kalkulator. 

W razie pytań i pojawiających się wątpliwości zachęcam was do kontaktu. Już niebawem podzielę się z wami kolejnymi projektami! A głodnych wiedzy i chcących dzielić się swoim doświadczeniem z innymi, zapraszam do naszej grupy społecznościowej na Facebooku: Kredyty Hipoteczne: Wakacje Kredytowe, Nadpłaty, Aneksy, Refinansowanie.