KREDYTY

POMOC W UZYSKANIU KREDYTU - PEWNE MIEJSCE TO GWARANCJA NAJLEPSZYCH WARUNKÓW

Chcesz uzyskać kredyt hipoteczny lub potrzebujesz dodatkowej gotówki na remont swojego mieszkania? Martwisz się swoimi zobowiązaniami finansowymi i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić? Nie martw się - nasz zespół Ekspertów Finansowych pomoże Ci rozwiązać każdy problem. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kredytów i chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Pomożemy Ci podnieść zdolność kredytową, porównamy oferty kredytowe z 12 banków i przedstawimy Ci najlepsze opcje na jednym spotkaniu. Oszczędź swój czas i pieniądze dzięki naszej pomocy.

Korzystając z naszych wieloletnich relacji z bankami, możemy zapewnić naszym klientom najlepsze i niedostępne dla klientów indywidualnych oferty kredytowe. Priorytetem dla nas jest zawsze uczciwość i bezpieczeństwo naszych klientów. Oferujemy pełen wgląd w koszty, zalety i wady każdej oferty, wymagane ubezpieczenia i dodatkowe opłaty. Jako niezależni doradcy finansowi, nie jesteśmy powiązani kapitałowo z żadnym bankiem, co gwarantuje naszą niezależność i obiektywizm. Zawsze doradzamy naszym klientom ofertę najlepiej dopasowaną do ich potrzeb i możliwości. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

KREDYT HIPOTECZNY

Uzyskaj kredyt na mieszkanie, dom, działkę lub remont nieruchomości!

POŻYCZKA HIPOTECZNA

Posiadasz nieruchomość? Weź pożyczkę na dowolny cel w wysokości aż do 80% jej wartości.

KREDYT KONSOLIDACYJNY

Masz już kilka kredytów? Połącz je i płać jedną niższą ratę. Optymalizuj swoje zobowiązania!

KREDYT GOTÓWKOWY

Uzyskaj gotówkę na dowolny cel. Czasami tylko tak zrealizujesz plany inwestycyjne. Dopasujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!

KREDYT REFINANSOWY

Masz już kredyt? Zamień swoje warunki na lepsze i płać niższe raty! Dopasuj zasady do swoich aktualnych potrzeb!

KREDYT DLA FIRM

Inwestycje? Kapitał obrotowy?Zainwestuj w swoją firmę i rozwiń skrzydła z bezpiecznym i tanim kredytem

ETAPY POZYSKANIA KREDYTU

Jak wygląda proces pozyskania kredytu?

1. Analizujemy Twoją sytuację finansową. Pierwszy etap to określenie potrzeb i możliwości finansowych – należy określić, ile pieniędzy jest potrzebnych.

2. Obliczamy Twoją zdolność kredytową. Następnie obliczamy indywidualne możliwości finansowe w różnych wariantach.

3. Porównujemy oferty banków – Najlepsze oferty kredytowe z 12 banków porównujemy indywidualnie dla Ciebie! Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych Ekspertów Finansowych.

4. Przeprowadzamy Cię przez cały proces. Po wyborze najlepszej opcji dla Ciebie, pomagamy Tobie zebrać wymagane dokumenty oraz wypełnić wniosek kredytowy- wniosek w zależności od banku, można wypełnić online lub na spotkaniu z ekspertem kredytowym w Pewnym Miejscu.

5. Składamy wnioski w banku/ach w Twoim imieniu – Po pierwsze wiemy jak cenny jest Twój czas! A po drugie w Twoim imieniu prowadzimy rozmowy z analitykami podczas analizy Twojego wniosku. 

6. Podpisanie umowy kredytowej – Kiedy bank sprawdzi Twoją: zdolność kredytową, historię kredytową, dochody oraz nieruchomość – bank przekazuje  informuje o swojej decyzji. Dla Ciebie to pierwszy raz kiedy musisz przyjść do banku – Aby podpisać umowę swojego kredytu!

Pewne Miejsce to zaufany partner od pierwszego kontaktu do uzyskania kredytu. Skupiamy się nie tylko na ofercie, ale przede wszystkim na budowaniu poczucia bezpieczeństwa dla naszych klientów. Kredyt nie musi być straszny – poświęcamy czas na indywidualną rozmowę i odpowiadamy na pytania. W Pewnym Miejscu liczy się człowiek.