UBEZPIECZENIA

W PEWNYM MIEJSCU ZADBAMY O TWOJĄ PEWNĄ PRZYSZŁOŚĆ

Nie wiesz jak wybrać najlepszą ofertę ubezpieczeniową? W Pewnym Miejscu porównamy za Ciebie wszystkie dostępne opcje i przedstawimy ich wady i zalety w prosty, przejrzysty sposób. Z nami ominiesz wszelkie pułapki, które w umowach zapisane są drobnym druczkiem. Pomożemy Ci ubezpieczyć mieszkanie, dom lub samochód. Z nami wykupisz najlepszą polisę na życie, ubezpieczenie emerytalne czy zdrowotne. Współpracujemy z największymi i sprawdzonymi firmami ubezpieczeniowymi. Pewne Miejsce to gwarancja spersonalizowanej oferty. Nasi Eksperci dobiorą dla Ciebie takie rozwiązanie, które nie obciąży Twojego budżetu i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA

Ubezpieczenie mieszkania to warunek otrzymania kredytu hipotecznego. Pomożemy Ci załatwić wszystkie formalności!

POLISA NA ŻYCIE

Ubezpiecz się na wypadek niespodziewanych wydarzeń. Zainwestuj w bezpieczeństwo.

UBEZPIECZENIE SAMOCHODU

Porównamy dla Ciebie oferty ubezpieczeń i wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie!

UBEZPIECZENIE EMERYTALNE

Zadbaj o pewną przyszłość. Pomożemy Ci określić Twoje potrzeby oraz dopasować do nich wysokość składki.

PORÓWNANIE OFERT

Nie wiesz, którą ofertę ubezpieczeniową wybrać? Zapytaj naszych Ekspertów!

OCENA KOSZTÓW

Chcesz dokładnie wiedzieć, jaki jest koszt całkowity Twojego ubezpieczenia? W Pewnym Miejscu dbamy o transparentne zasady!

UBEZPIECZENIE A KREDYT NA MIESZKANIE

Jeśli chcesz wziąć kredyt hipoteczny, konieczne jest wykupienie ubezpieczenia na mieszkanie, które kupisz za środki pozyskane z banku. Dlaczego? Dla banku to zabezpieczenie w razie całkowitego uszkodzenia nieruchomości – na przykład w wyniku pożaru. 

W Pewnym Miejscu wybierzemy najlepszą ofertę ubezpieczeniową dla Ciebie. Zadbamy o to, aby polisa dostosowana była do Twoich potrzeb i nie wpłynęła negatywnie na Twoją ciągłość finansową. Zajmiemy się również cesją – czyli przepisaniem praw do odszkodowania. Wyjaśnimy Ci wszystkie wymogi stawiane przez banki, pomożemy w wypełnianiu dokumentów i finalizacji zakupu polisy.

Zaleta Pewnego Miejsca to kompleksowa opieka – od wyboru oferty mieszkania, przez pozyskanie kredytu i ubezpieczenia, aż do spełnionych marzeń o własnym M! Zapomnij o kilkunastu teczkach z dokumentami i dziesiątkach wizyt u różnych specjalistów. Jedno Pewne Miejsce – wszystkie usługi na najwyższym poziomie.