POZNAJ NAS

Pewne Miejsce – to Pewni Ludzie, na których możesz polegać. Nasz zespół składa się z Ekspertów z doświadczeniem zdobytym w największych bankach. Znamy szczegóły zapisów w umowach, wiemy, na co zwracać uwagę. 

Naszym priorytetem jest dobro naszych klientów, każdy z nich ma unikalną historię i marzenie. Rozumiemy, że nasze doradztwo może mieć wpływ na szczęście całych rodzin, dlatego stawiamy na jasne komunikowanie i uczciwość. Mocną stroną naszej firmy jest umiejętność słuchania i dokładnej analizy możliwości finansowych klienta.

Bardzo ważna jest dla nas edukacja finansowa. Chcemy, aby nasi klienci nie stawali się ofiarami nieetycznych praktyk, które często występują w naszej branży. Sami jesteśmy przykładem etycznych i moralnych działań.  Dzięki wyciąganiu wniosków na podstawie rozmów i liczb możemy osiągać nasz cel. Cel, którym jest utworzenie Fundacji, która pomaga radzić sobie z zadłużeniem i odzyskiwać stabilność finansową. Z powodu złych decyzji, nieetycznych sprzedawców lub niejasnych zapisów w umowach kredytowych wiele osób cierpi. Już teraz pomagamy optymalizować zobowiązania kredytobiorców, na przykład prowadząc kanał edukacji finansowej na platformie YouTube. Mamy nadzieję, że utworzenie Fundacji pozwoli nam działać na szerszą skalę. Jeśli chcesz być częścią tego przedsięwzięcia lub masz doświadczenie w obszarach związanych z organizacjami non-profit, skontaktuj się z nami.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Adrian Sawicki

Kredyty, Inwestycje 360

Mateusz Rose

Kredyty, Nieruchomości

Jakub Sawicki

Nieruchomości, Inwestycje 360

Daniel Kopala

Nieruchomości

Tomasz Okleja

Nieruchomości, Inwestycje 360

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Po opowieściach znajomych o ich "przygodach" z kredytami hipotecznymi i doradcami, do tematu podchodziłam z wielkim dystansem i obawami. Miłym zaskoczeniem okazał się kontakt z p. Adrianem. Pierwsze podejście do kredytu hipotecznego i pełen sukces! Zostaliśmy otoczeni profesjonalną opieką i doradztwem, jakiego inni nam pozazdrościli. Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania oraz otrzymaliśmy wiedzę, która pozwoliła podjąć świadome decyzje. Mimo że mieliśmy ograniczoną możliwość na spotkania osobiście, wszystko poszło na tyle szybko i sprawnie, że teraz mamy swoje "Pewne Miejsce", nasze własne M!
Serdecznie polecam współpracę.
Ewelina Osowiecka
Trafiłem do Pana Adriana z polecenia ponieważ potrzebowałem wziąć kredyt hipoteczny. Rozpoczął on od sprawdzenia mojej zdolności kredytowej, a następnie dostałem kilka ofert kredytowych do wyboru. Przedstawił mi krok po kroku jak należy czytać poszczególne oferty i na co zwrócić uwagę. To co przekonało mnie do współpracy z Panem Adrianem to to, że potrafił on odpowiedzieć cierpliwie na każde moje pytanie dotyczące kredytu. Etapy przechodziliśmy sprawnie, a ja mogłem (dosłownie) spać spokojnie, ponieważ wiedziałem że Pan Adrian zajmie się sprawą do końca. Z uwagi na to, że nie mieszkałem w Trójmieście wszystkie formalności (wraz z podpisaniem aktu notarialnego) zostały ograniczone w sumie do dwóch dni. Już dawno nie spotkałem człowieka, który z takim zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół współpracy działa w moim interesie. Jestem Panu Adrianowi bardzo wdzięczny i dziękuję za moje Pewne Miejsce.
Damian Dziedzic
Profesjonalizm Pana Adriana pozwolił na zakup mieszkania w jakże trudnych warunkach rynkowych. Kompetencja, skuteczność, wyjątkowy spokój i empatia dla klienta wzbudził nasze zaufanie. Przeszliśmy przez procedury niezwykle szybko i suchą stopą (także procentową:). Dziękujemy Panu i polecamy Firmę wszystkim pragnącym własnego "M".

  Urszula i Mariusz z Gdańska
Polecam współpracę z Pewnym Miejscem. Jestem bardzo zadowolona, bo udało mi się otrzymać kredyt i kupić mieszkanie. W trakcie całego procesu byłam z doradcą w ciągłym kontakcie. Pan Paweł pomógł mi zebrać dokumenty i wyjaśniał na bieżąco wszystkie wątpliwości. To pozwoliło mi ograniczyć stres związany z tymi wszystkimi formalnościami. Bardzo doceniam podejście i zaangażowanie oraz stały kontakt z doradcą do samego końca odebrania kluczy.
Elżbieta Rogalko
Mateusz Rose- pełen profesjonalizm - wspaniała współpraca od 'zamówienia', analizę naszych potrzeb i możliwości sprzedaży domu aż po przekazanie kluczy i spisanie protokołów. Najlepiej wydane pieniądze w naszym życiu. Nasza rola ograniczyła się do podpisania umowy, obecności na akcie notarialnym i przekazaniu kluczy. Każdemu życzę takiego komfortu sprzedaży mieszkania. Bieżąca reakcja na zmieniające się (trudne) warunki na rynku, dostosowanie się do potrzeb obu stron. Z czystym sumieniem, każdemu polecamy współpracę z tym dżentelmenem!
Agata i Aron Lipińscy