Webinar z sawickim

Zapisz się na webinar: Nie daj się okradać! Płać mniej za swój kredyt hipoteczny. Marzec 2024

Jesteś tutaj, więc zapewne masz kredyt hipoteczny. Wiesz już, że Twoja rata w większości składa się z odsetek, które są niczym innym jak wynagrodzeniem dla banku za udzielenie Ci kredytu. Podpisujesz umowę na 500 tysięcy, a spłacasz o wiele, wiele więcej…

Co możesz zrobić? Przede wszystkim poznać wroga, a jest nim bank. Wprawdzie udzielił Ci kredytu i dzięki temu masz teraz swoje wymarzone 4 kąty, ale umówmy się — nikt nie lubi być oszukiwany i… okradany.  

  • Co możesz zrobić, aby nie dawać się oszukiwać i okradać? 
  • Czy możesz zaoszczędzić na zaciągniętym kredycie hipotecznym? 
  • Jak odzyskać 100, 200, a nawet 300 tysięcy z odsetek? 

 

Na te jak i na wiele innych pytań, odpowiem na najbliższym LIVE. Podzielę się z Tobą swoim kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w sektorze bankowym i przekażę wszystko to, co MUSISZ wiedzieć, jeśli posiadasz kredyt hipoteczny i NIE CHCESZ, aby bank robił z Ciebie wariata. 

Na webinar zapiszesz się wypełniając poniższy formularz. 

wtorek, 12 marca

godzina 19:30

na żywo, YouTube

Kto będzie prowadził webinar?

Adrian Sawicki, którego na pewno znasz z kanału Adrian Sawicki Pewne Miejsce na YouTube. Ekspert finansowy, wykładowca, specjalista z dziedziny finansów z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w sektorze bankowym, a przede wszystkim – założyciel Pewnego Miejsca.

Obecnie pomaga swoim klientom tworzyć bezpieczną finansową przyszłość. W tym celu pokazuje, jak mądrze wykorzystać kredyty hipoteczne do bezpiecznego. inwestowania w nieruchomości.

W Pewnym Miejscu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomaga unikać kosztownych błędów.