INWESTYCJA 360

INWESTYCJA 360 - PEWNY ZYSK NA TWOICH ZASADACH

Inwestycja 360 to unikatowa usługa na rynku, dostępna tylko w Pewnym Miejscu. Chcesz zarabiać na nieruchomościach? Pomożemy Ci skutecznie pomnażać zyski. Inwestycja 360 to proste zasady, sprawdzone rozwiązania i elastyczne podejście naszych Ekspertów.
My doradzamy - Ty decydujesz!

NA CZYM TO POLEGA?

Inwestycja 360 to pakiet usług, dzięki którym zaczniesz zarabiać na nieruchomościach. Niezależnie od tego, czy już masz swoje mieszkanie, czy dopiero planujesz zainwestować w nieruchomości, doprowadzimy do tego, żeby inwestycja przyniosła oczekiwany zwrot. Pomagamy Ci pomnażać majątek w oparciu o nieruchomości – to najlepsza forma inwestycji!

JAKIE SĄ KORZYŚCI?

Poza oczywistym zyskiem finansowym, korzystając z Inwestycji 360, oszczędzasz czas! Załatwiasz wszystkie sprawy w jednym, Pewnym Miejscu. Nasi Eksperci znają Twoje potrzeby, nie musisz przenosić dokumentów, umawiać się na kolejne rozmowy z innymi firmami… Nie musisz tłumaczyć swoich potrzeb kilku osobom, z różnych instytucji. W Pewnym Miejscu dedykowany zespół zajmie się Twoimi finansami od A do Z. U nas uzyskasz korzystny kredyt, znajdziesz najlepszą ofertę zakupu, sprzedasz lub wynajmiesz swoje mieszkanie. Remonty, sesje zdjęciowe, ogłoszenia, zarządzanie wynajmem – to wszystko jest po naszej stronie i po stronie sprawdzonych i zaufanych partnerów. Inwestycja 360 to kompleksowa usługa z możliwością personalizacji. To Ty decydujesz, w czym mamy Ci pomóc!

INWESTYCJA 360 - ZAKRES USŁUG

Wybierasz tylko te usługi, których potrzebujesz, a my zajmujemy się ich wykonaniem. Zacznij zarabiać na swoich zasadach. Inwestycja 360 to najbardziej kompleksowa i najbardziej elastyczna oferta na rynku.

KREDYT

Pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu na nieruchomość. Ocenimy zdolność kredytową, porównamy oferty, wypełnimy i złożymy dokumenty.

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Znajdziemy najlepszą ofertę zakupu nieruchomości. Mamy dostęp do ofert specjalnych, a nasza sieć kontaktów to gwarancja informacji o lokalach w najlepszych lokalizacjach!

REMONT

Jeśli mieszkanie wymaga wykończenia lub remontu – cały proces łącznie z nadzorem jest po naszej stronie!

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Przygotujemy ofertę wynajmu, zajmiemy się sesjami zdjęciowymi, oraz pozyskaniem klientów. Nasz zaufany partner – Hvile Stay – sprawi, że goście będą wracać do Twojego mieszkania! Powierz zarządzanie wynajmem zaufanym ekspertom.

WYNAJEM HYBRYDOWY

Chcesz wynajmować mieszkanie w sezonie, a poza sezonem wykorzystać je w inny sposób? Chcesz skierować swoją ofertę do szczególnej grupy? Jeśli zależy Ci na elastyczności i łatwych przejściach pomiędzy systemami wynajmu, to opcja dla Ciebie! Pomożemy Ci w zarządzaniu wynajmem, logistyce i pozyskiwaniu klientów.

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Chcesz zarabiać na wynajmie długoterminowym? Przygotujemy ofertę, zadbamy o piękne zdjęcia i zarządzimy całym procesem. Twoim zadaniem jest cieszenie się zyskiem!

SPRZEDAŻ Z ZYSKIEM

Klasyczny flip – kup i sprzedaj mieszkanie z zyskiem! Możesz też sprzedać mieszkanie po kilku latach czy jednym sezonie wynajmu. To Ty decydujesz, a my doradzamy jakie rozwiązanie przyniesie Ci największy zwrot. W każdej chwili możesz zdecydować się na zmianę planów. Przygotujemy Twoje mieszkanie do sprzedaży, wykonamy zdjęcia i przygotujemy ogłoszenia. Pozyskamy dla Ciebie klienta idealnego!

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z Inwestycji 360, skontaktuj się z nami! Możesz przyjść do naszego biura – ugościmy Cię dobrą kawą i poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Pierwsza rozmowa to darmowa konsultacja, na której rozpoznamy Twoich potrzeb i możliwości. Nie jesteś z Trójmiasta, a chcesz zainwestować w nieruchomości w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Napisz do nas e-mail lub zadzwoń! Nie musisz być na miejscu, żeby zarabiać – będziemy cyklicznie przesyłać dokumentację i zdjęcia. Dbamy o interesy naszych klientów, ponieważ zależy nam na pomnażaniu majątku tych, którzy nam zaufali. Szczerość i zaufanie to dla nas najważniejsze elementy udanej współpracy.

NASI PARTNERZY