OFERTA PRACY

DOŚWIADCZONY POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI

Lokalizacja: Trójmiasto i okolice

Preferowana forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub kontrakt B2B

Wymiar pracy: Czas pracy jest elastyczny, to Ty decydujesz ile pracujesz

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy doświadczonego pośrednika nieruchomości, specjalizującego się w sprzedaży domów i działek pod budowę domów. Oczekujemy, że dołączysz do naszego zespołu jako ekspert i przewodnik dla naszych klientów, pomagając im w odkrywaniu idealnych miejsc do życia.

TWOJA ROLA W DRUŻYNIE:

 • Łowca i opiekun marzeń: Będziesz pracować z ludźmi, którzy szukają swojego miejsca na ziemi. Twoim zadaniem będzie odnajdywanie, prezentowanie i negocjowanie warunków zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.
 • Twórca pozytywnych doświadczeń: Twoim celem jest sprawić, by każda transakcja była niezapomnianą przygodą dla naszych klientów, pełną pozytywnych emocji i satysfakcji.
 • Doradca i partner: Będziesz wspierać klientów na każdym kroku ich decyzji, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i pasją do nieruchomości.

WYMAGANIA:

 • Doświadczenie jako Agent Nieruchomości, znajomość rynku nieruchomości
 • Umiejętności interpersonalne, otwartość i pozytywne nastawienie
 • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz elastyczność
 • Prawo jazdy i własny samochód 

CO OFERUJEMY

 • Start z pakietem: Dajemy Ci gotowy zestaw ofert nieruchomości do sprzedaży 
 • Wsparcie rozwojowe: Oferujemy wsparcie eksperckie w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości oraz dajemy możliwości Twojego rozwoju poprzez sprzedaż naszych ofert x-sell, co zwiększy Twoje zarobki
 • Niezbędne narzędzia: Dostarczamy sprzęt i materiały i dostępny niezbędne do skutecznej pracy
 • Atrakcyjne warunki finansowe: Konkurencyjne wynagrodzenie na bazie prowizji oraz premie motywacyjne
 • Rozwój kariery i budowanie zespołu: Szukamy ambitnej osoby, która nie tylko chce rozwijać się w branży, ale również w przyszłości myśli o ścieżce menadżerskiej i budowaniu własnego zespół w naszej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres email:

kontakt@pewnemiejsce.pl

Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości „Pośrednik Nieruchomości”

O PEWNYM MIEJSCU

W Pewnym Miejscu spełniamy marzenia o własnym mieszkaniu, osiągnięciu stabilności finansowej czy zabezpieczeniu przyszłości. Dla naszych klientów organizujemy kompleksową obsługę INWESTYCJA 360. W Pewnym Miejscu dedykowani eksperci zajmują się inwestycjami na rynku nieruchomości w imieniu naszych klientów. Nie tylko znajdujemy dla naszych klientów najlepsze oferty zakupu, sprzedaży, czy wynajmu, ale także pomagamy w realizacji projektów od A do Z, rozpoczynając do przygotowania projektów i kosztorysów, przez nadzór i realizację prac remontowych, home staging, komercjalizację inwestycji, zarządzanie najmem długo i krótko terminowym, na sprzątaniu oraz praniu i maglowaniu pościeli kończąc. Inwestycja 360 to kompleksowa usługa z możliwością personalizacji, to klient decyduje w czym zespół Pewnego Miejsca ma mu pomóc. Pewne Miejsce to biuro nieruchomości, w którym szczerość, zaufanie i kompleksowość są gwarantem efektywnej współpracy.